Sonible SmartGate یک پلاگین صوتی است که برای کنترل و حذف نویز‌ها و سیگنال‌های غیرمطلوب در ضبط‌های صوتی استفاده می‌شود. این پلاگین توسط شرکت Sonible توسعه داده شده است و از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و هوش مصنوعی بهره می‌برد تا به صورت خودکار و هوشمندانه نویز‌ها را تشخیص داده و از ضبط‌های صوتی حذف کند. Sonible SmartGate یک ابزار حیاتی برای مهندسان صوتی، تولید کنندگان موسیقی و هر کسی است که به دنبال روشی هوشمندانه برای کنترل و حذف نویز‌ها و سیگنال‌های غیرمطلوب در ضبط‌های صوتی باشد. این پلاگین با الگوریتم‌های هوش مصنوعی قدرتمند خود، به صورت خودکار و با دقت بالا نویز‌ها را شناسایی و از ضبط‌های صوتی حذف می‌کند، که به کاربران امکان کارآیی بالا و کنترل دقیق را می‌دهد. دارای ۵% قابلیت ریکاوری در صورت دانلود ناقص.


ویژگی‌های کلیدی Sonible SmartGate شامل موارد زیر می‌شود:

۱. SmartGate Algorithm: این پلاگین از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تشخیص و حذف نویز‌های غیرمطلوب استفاده می‌کند. این الگوریتم‌ها با تحلیل و بررسی طیف‌های صوتی و اطلاعات دیگر، به صورت هوشمندانه نویز‌ها و سیگنال‌های مهم را از یکدیگر تفکیک می‌کنند.

۲. Threshold Control: شما می‌توانید با تنظیم میزان آستانه، میزان حساسیت پلاگین به نویز‌ها را کنترل کنید. با تعیین آستانه‌ای مناسب، پلاگین تنها نویز‌هایی که بالاتر از آستانه تعیین شده هستند را حذف خواهد کرد و سیگنال‌های مهم را حفظ می‌کند.

۳. Release Time Control: شما می‌توانید مدت زمان انقضای پلاگین را تنظیم کنید. این پارامتر مشخص می‌کند چقدر زمان لازم است تا پلاگین پس از شناسایی نویز‌ها، به حالت انقضا برود و نویز‌ها را کاملاً حذف کند.

۴. Filter Section: SmartGate دارای بخش فیلتری است که به شما امکان می‌دهد نویز‌ها و سیگنال‌های موردنظر را با استفاده از فیلترهای مختلف حذف کنید یا حفظ کنید.

PLATFORM : VST/VST3/AAX

runtime :

Microsoft Visual C++ Redistributable 2022 (x64)

توضیحات


  • حجم فایل : 29 مگابایت
  • سیستم عامل : ویندوز
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com
    کپی پسورد !
    taranesaz.com
    پسورد کپی شد، می توانید برای اکسترکت فایل از آن استفاده کنید.

آموزش نصب


این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

در صورتی که دارای آموزش نصب باشد ، تنها به کاربران ویژه نمایش داده می شود

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید