HOFA IQ-Transient یک پلاگین ترنزیشنت (Transient Shaper) است که توسط شرکت HOFA توسعه داده شده است. این پلاگین طراحی شده است تا کاربران بتوانند به راحتی کنترل و شکل‌دهی به ترنزیشنت‌ها یا لحظاتی کوتاه در سیگنال صوتی داشته باشند. ترنزیشنت‌ها عبارت‌اند از لحظاتی در ابتدا یا انتهای نوت‌ها که معمولاً شامل قسمت‌های پرقدرت و پرانرژی صدا هستند. با استفاده از ترنزیشنت شیپرها، می‌توان این لحظات را بهبود داده، تاکید بیشتری بر روی آنها قرار داده و ایجاد افکت‌های صوتی جذابتر کرد. نسخه جدید پلاگین به تازگی کرک شده و اکنون آماده دریافت در ترانه ساز است. دارای ۵% قابلیت ریکاوری در صورت دانلود ناقص.


ویژگی‌های HOFA IQ-Transient شامل موارد زیر می‌شود:

کنترل دقیق ترنزیشنت‌ها: این پلاگین اجازه می‌دهد تا با استفاده از پارامترهای مختلف مثل Attack و Sustain، ترنزیشنت‌های صوتی را به دلخواه تغییر دهید.

پریست‌های از پیش تنظیم‌شده: HOFA IQ-Transient دارای پریست‌های آماده است که به شما امکان می‌دهد به سرعت و بدون نیاز به تنظیم دستی، ترنزیشنت‌ها را بهبود دهید.

ویزوالایزر و مانیتورینگ: این پلاگین دارای ویزوالایزری است که نمایش‌دهنده ترنزیشنت‌ها و تغییراتی است که بر روی آن‌ها اعمال می‌شود. همچنین می‌توانید با استفاده از مانیتورینگ لحظه‌ای، تغییرات را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید.

محیط کاربری آسان: رابط کاربری HOFA IQ-Transient بسیار ساده و کاربرپسند است و اجازه می‌دهد به سرعت با کار با این پلاگین آشنا شوید و افکت‌های خوبی بر روی صداها اعمال کنید.

HOFA IQ-Transient به عنوان یک ابزار اساسی برای میکس و مسترینگ صدا، به تهیه‌کنندگان موسیقی کمک می‌کند تا صداهای خود را بهبود دهند، جذاب‌تر و پویاتر کنند و به تنوع و ابتکار در تولید موسیقی دست یابند.

توضیحات


  • حجم فایل : 5 مگابایت
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com
    کپی پسورد !
    taranesaz.com
    پسورد کپی شد، می توانید برای اکسترکت فایل از آن استفاده کنید.

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید