Prism – Launch Edition یک محصول حرفه‌ای در زمینه‌ی تولید موسیقی الکترونیک و ساخت صدا است که توسط شرکت Cymatics عرضه شده است. این ابزار تولید موسیقی، با ارائه مجموعه‌ای از سینت‌ها، سمپل‌ها و افکت‌های صوتی، به تولید کنندگان موسیقی امکان ایجاد صداهای خلاقانه و منحصر به‌فرد را می‌دهد. Prism مجموعه ای از فایل های آماده لوپ و سمپل را با فرمت WAV در اختیار شما قرار  می دهد. با استفاده از Prism – Launch Edition می‌توانید خلاقیت و تنوع بخشیدن به موسیقی خود را به یک سطح بالاتر ببرید و به‌راحتی صداهایی با کیفیت و حرفه‌ای ایجاد کنید. این ابزار مناسب برای تولید کنندگان موسیقی الکترونیک، هیپ هاپ، پاپ و سبک‌های مشابه می‌باشد. لازم به ذکر است در پوشه دریافتی فایل های MIDI موجود است. دارای ۵% قابلیت ریکاوری در صورت دانلود ناقص.



ویژگی‌های برجسته‌ای که در Prism – Launch Edition مشاهده می‌شود عبارتند از:

سینت‌ها و افکت‌ها: Prism – Launch Edition شامل بیش از ۲۰۰ سینت کاربردی و افکت‌های صوتی است که به شما امکان تنوع بخشیدن به صداهایتان و ایجاد جلوه‌های خاص را می‌دهد.

لوپ‌ها و سمپل‌ها: با بیش از ۴۰۰ لوپ و سمپل حرفه‌ای در دسترس، می‌توانید به راحتی الگوهای ریتمیک و ملودیک خود را بهبود بخشیده و تولید موسیقی‌های منحصر به‌فرد انجام دهید.

افکت‌های تصویری: این محصول شامل افکت‌های تصویری متنوعی است که می‌توانید بر روی صداهایتان اعمال کنید و جلوه‌های بصری جذاب و منحصر به‌فردی بسازید.

 

توضیحات


  • حجم فایل : 3.09 گیگابایت
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com
    کپی پسورد !
    taranesaz.com
    پسورد کپی شد، می توانید برای اکسترکت فایل از آن استفاده کنید.

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید