وی اس تی Novachord یک نرم‌افزار سینتی‌سایزر مدل‌سازی‌شده می‌باشد که برگرفته از سینتی‌سایزر تاریخی با همین نام است. Novachord اصلی، یک سینتی‌سایزر آنالوگ پلی‌فونیک بود که توسط شرکت Hammond در دهه ۱۹۳۰ میلادی تولید شد. این سینتی‌سایزر از تکنولوژی فرکانس مدولاسیونی (Frequency Division Multiplexing) برای تولید صدا استفاده می‌کرد که آن را به یکی از سینتی‌سایزرهای نخستین و بزرگ‌ترین از نظر تعداد الکترونیک پلی‌فونیک تبدیل کرد. Cherry Audio Novachord، نسخه مدرن‌تری از این سینتی‌سایزر تاریخی است که توسط شرکت Cherry Audio ایجاد شده است. این وی اس تی قابلیت شبیه‌سازی دقیق و صداهای مختلفی که در Novachord اصلی وجود دارد را ارائه می‌دهد. از جمله، این سینتی‌سایزر مجهز به بیش از ۷۰ کلاویه و ۱۵ کلید برای نحوه نواختن و تنظیم موزیک می‌باشد. همچنین Novachord اصلی یک سری افکت‌ها و کنترل‌های قدرتمند برای انتخاب صدا و تنظیم‌های مختلف داشت. Novachord نرم‌افزاری نیز همچنین از این امکانات برخوردار است و اجازه می‌دهد که هنرمندان و تولیدکنندگان موسیقی از این سینتی‌سایزر تاریخی و صداهایش برای ایجاد موسیقی با الهام از دهه‌های گذشته استفاده کنند. دارای ۵% قابلیت ریکاوری در صورت دانلود ناقص.


ویژگی‌های Novachord:

۳۲ صدای پلی‌فونیک، با استفاده از سنتز نه نمونه‌برداری.
سه رزوناتور: یک شبکه فیلتر باندپاس رزونانت که به ترتیب در فرکانس‌های پایین (۴۰۰ هرتز)، میانه (۸۰۰ هرتز) و بالا (۲۰۰۰ هرتز) فعال می‌شود.
تنظیم Deep Tone برای سیگنال تولید کننده تن، با یک فیلتر Lowpass یک قطبی (شیب ۶ دسیبل در هر اکتاو) با فرکانس ثابت ۱۶۰ هرتز.
تنظیم Brilliant Tone برای سیگنال تولید کننده تن، با یک فیلتر Highpass یک قطبی (شیب ۶ دسیبل در هر اکتاو) با فرکانس ثابت ۲۰۰۰ هرتز.
تنظیم Full Tone کنترل نوساننده تن خشک (بدون فیلتر) سیگنال تولید کننده تن.
تون‌ها به صورت موازی به همه فیلترها مسیریابی شده‌اند، پردازش شده و سپس جمع شده تا یک تن کامپوزیت ایجاد کنند.
دریچه‌ی حمله با هفت گزینه پنجره‌های حمله/سقوط/ماندگاری از آهسته تا سریع، با رها شدن کنترل شده توسط پدال ماندگاری (تقریبا ۳.۵ ثانیه).
ویبراتو قابل تنظیم با دو گزینه: Vibrato I که در نسخه‌های اولیه Novachord استفاده می‌شد و Vibrato II که در نسخه‌های بعدی Novachord استفاده می‌شد.
اِفکت ریورب یکپارچه با الگوریتم‌های Room و Hall به همراه شبیه‌سازی اسپیکر برای شبیه‌سازی آمپ‌ و اسپیکر داخلی Novachord در یک فضای صوتی.
۵۶ پریست شامل بیس، کیبورد، پدها و استرینگ‌ها، توسط مدیر طراحی صدا James Terris.

 

توضیحات


  • حجم فایل : 32 مگابایت
  • سیستم عامل : ویندوز
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com
    کپی پسورد !
    taranesaz.com
    پسورد کپی شد، می توانید برای اکسترکت فایل از آن استفاده کنید.

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید